Об'єктив Samyang 14mm f/2.8 ED AS IF UMC
Відео 23Фото 2 |
Samyang 14mm f/2.8 ED AS IF UMC |
|
Мануальний об'єктив, глазеющий на навколишню дійсність з широким кутом огляду — фокусна відстань моделі в 35мм еквіваленті дорівнює 14 мм. Опукла передня лінза фікса захищена від можливих пошкоджень і паразитних відблисків комплектної пелюсткової блендою. Ореоли і відблиски також допомагає придушити багатошарове покриття UMC. Зі свого боку, з хроматичними абераціями борються дві низькодисперсні лінзи в оптичній схемі Samyang 14mm f/2.8 ED AS IF UMC, яка налічує 14 елементів в 10 групах. Щоб сфокусуватися на об'єкті зйомки, фотографу знадобиться крутити кільце наведення на різкість вручну — автоматики на борту моделі немає. Об'єктив сумісний з цілою плеядою дзеркальних і бездзеркальних систем: від мастодонтів фотостроения з байонетами Nikon F і Canon EF до не знайшовшого широкого розвитку байонета Samsung NX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Купити Samyang 14mm f/2.8 ED AS IF UMC
Усі ціни 12 →Samyang 14/28 obiektyw DSLR Sony E ręczny obiektyw fotograficzny obiektyw | 1 866 zł |
Stałoogniskowy Samyang MF 14mm f/2.8 Nikon Z AF-O-SYG-506 | 1 889 zł |
Samyang 14 mm f/2.8 Z MF Nikon Z - Dostawa GRATIS! NIE | 1 799 zł |
Obiektyw Samyang Nikon Z 14 mm F/2.8 MF | 2 013 zł |
Obiektyw SAMYANG, 14 mm, f/2.8 IF ED UMC Aspherical / Fujifilm X | 1 690 zł |