Об'єктив Samyang 85mm f/1.4 AF RF
Відео 2Фото 6 |
Samyang 85mm f/1.4 AF RF |
|
Світлосильний фікс-об'єктив із еталонною «портретною» фокусною відстанню 85 мм під бездзеркальну повнокадрову систему Canon RF. Модель оснащується 9-пелюстковою діафрагмою з діапазоном отворів від f/1.4 до f/16. Оптична схема об'єктиву складається з 11 елементів у 8 групах. Серед них одна лінза з наднизькою дисперсією ED, чотири елементи з високим показником заломлення (HRI).
Спільна робота спеціальних елементів допомагає мінімізувати хроматичні аберації. А для боротьби з відблисками та відображеннями в об'єктиві передбачається покриття покриття лінз Ultra Multi Coating (UMC). З органів управління Samyang 85mm f/1.4 AF RF озброїли кільцем фокусування і перемикачем режимів фокусування «AF/MF». Для наведення на різкість в автоматичному режимі модель використовує подвійний лінійний мотор Dual Linear Sonic Motor (DLSM). Фокусування тут внутрішнє. У передній частині корпусу об'єктиву передбачається різьблення під світлофільтри діаметром 77 мм. Портретник від Samyang може похвалитися пило- та вологозахищеною конструкцією. Важить об'єктив 582 г, яке розміри становлять 88х98 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Купити Samyang 85mm f/1.4 AF RF
Усі ціни 12 →Samyang 8009 Obiektyw Czarny 85 mm | 2 303 zł |
Obiektyw SAMYANG 85 mm f/1.4 AF do Nikon F | 2 949 zł |
Samyang 85 mm f/1.4 F AF Nikon F - Dostawa GRATIS! NIE | 3 299 zł |
Obiektyw SAMYANG 85 mm f/1.4 AF do Nikon F | 2 949 zł |
Obiektyw SAMYANG 85 mm f/1.4 AF do Nikon F F1111203103 | 3 299 zł |