Об'єктив Samyang 18mm f/2.8
Відео 8Фото 11 |
Samyang 18mm f/2.8 |
|
Легкий і компактний ширококутний фікс-об'єктив під кавалерію бездзеркала Sony, причому як з повнокадровим датчиком зображення, так і з матрицею формату APS-C. Спільно з фотоапаратами-фулфреймами Samyang 18mm f/2.8 забезпечує кут поля зору близько 100 °, а з камерами APS-C - на рівні 76 °. Значення максимальної світлосили для об'єктиву становить f/2.8. Оптична схема моделі зібрана з 9 скляних лінз, об'єднаних у 8 групах.
З них три елементи є асферичними, дві мають високий коефіцієнт заломлення (HR) і ще три мають наднизьку дисперсію (ED). Також у моделі застосовується покриття UMC, що просвітлює. Конструкція діафрагми у фікс-об'єктиву 7-пелюсткова. Для наведення на різкість в автоматичному режимі застосовується лінійний двигун STM. Фокусується об'єктив з дистанції від 25 см. На передню лінзу ширика можна чіпляти світлофільтри діаметром 58 мм. Корпус об'єктиву має розміри 63.5 мм у діаметрі та 60.5 мм у довжину. Важить модель всього лише 145 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Купити Samyang 18mm f/2.8
Усі ціни 7 →Stałoogniskowy Samyang AF 18MM F/2.8 SONY FE AF-O-SYG-498 | 1 899 zł |
Samyang AF 18 mm f/2.8 Sony E - Zapytaj o ofertę specjalną! (w magazynie!) | 1 640 zł |
Obiektyw Samyang Sony E 18 mm F/2.8 AF | 1 587 zł |
Samyang Samyang AF 18mm f/2.8 Sony FE Black F1214606101 | 1 869 zł |
Obiektyw Samyang AF 18 mm f/2.8 Sony FE (F1214606101) Czarny | 1 520 zł |
Samyang AF 18 mm f/2.8 Sony FE | 1 609 zł |
Samyang AF 18mm f/2.8 Sony FE - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny z | 1 639 zł |