Об'єктив Samyang 24mm f/1.4 ED AS UMC
Відео 22 |
Samyang 24mm f/1.4 ED AS UMC |
|
Досить прогресивний ширококутний фікс, виділяється двома особливостями: високою світлосилою, складовою f/1.4, а також тільки ручним фокусуванням. Випускається в модифікаціях під байонети Canon EF, Nikon F, Pentax K, Four Thirds (4:3), Samsung NX і Sony/Minolta A з різними типами матриць (всього під 8 систем). Мінімальне значення діафрагми — 22.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samyang 24mm f/1.4 ED AS UMC
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samyang Obiektyw 24/14 DSLR Canon EF ręczna regulacja ostrości obiektyw sz | 2 361 zł |
Stałoogniskowy Samyang 24mm F1.4 Pentax AF-O-SYG-128 | 1 669 zł |
Obiektyw SAMYANG 24 mm, f/1.4, ED AS UMC, bagnet Olympus 4/3 | 1 025 zł |
Samyang 24mm f/1.4 ED AS IF UMC do Sony | 2 129 zł |
Samyang 24mm f/1.4 ED AS UMC Nikon F (AE) - darmowy odbiór w 22 miastach i | 2 899 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →