Об'єктив Samyang 12mm f/2.0 NCS CS
Відео 4Фото 3 |
Samyang 12mm f/2.0 NCS CS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samyang 12mm f/2.0 NCS CS
Усі ціни 34 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samyang Obiektyw AF 12 mm F20 E do Sony E autofokus APS-C szerokokątny obi | 1 399 zł |
Samyang AF 12mm F/2.0 Fuji X | 1 795 zł |
Stałoogniskowy Samyang 12mm F/2.0 NCS CS SONY E Czarny AF-O-SYG-193 | 1 658 zł |
Obiektyw SAMYANG 12mm f/2.0 NCS CS Sony E Srebrny | 1 350 zł |
Obiektyw SAMYANG 12mm f/2.0 NCS CS Sony E Srebrny | 1 350 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості об'єктива Samyang 12mm f/2.0 NCS CS:
- Бленда в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →