Obiektyw Samyang 12mm f/2.0 NCS CS
Wideo 4Zdjęcia 3 |
Samyang 12mm f/2.0 NCS CS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 12mm f/2.0 NCS CS
Wszystkie ceny 36 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samyang Obiektyw AF 12 mm F20 E do Sony E autofokus APS-C szerokokątny obi | 1 399 zł |
SAMYANG 12mm f/2 NCS CS | 1 969 zł |
Obiektyw Samyang 12 mm f/2.0 NCS CS / Sony E srebrny | 1 707 zł |
Stałoogniskowy Samyang AF 12MM F/2.0 Sony E AF-O-SYG-515 | 1 899 zł |
Obiektyw SAMYANG 12mm f/2.0 NCS CS Sony E Srebrny | 1 350 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości obiektywu Samyang 12mm f/2.0 NCS CS:
- Osłona obiektywu w zestawie
PolecamyPorównaj w tabeli →