Obiektyw Samyang 8mm f/2.8 UMC Fish-eye
Wideo 21Zdjęcia 3 |
Samyang 8mm f/2.8 UMC Fish-eye |
|
. Ultraszerokokątny obiektyw do systemów Fujifilm, Samsung i Sony z matrycami APS-C i mocowaniami odpowiednio X, NX i E. Kąt widzenia wynosi 180°, ogniskowa 8 mm. Ogniskowanie odbywa się wyłącznie ręcznie. Przysłona - 6-listkowa, o minimalnej wartości 22.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 8mm f/2.8 UMC Fish-eye
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samyang MF 8 mm F28 Fisheye II Obiektyw z ręcznym ustawianiem ostrości do | 1 339 zł |
SAMYANG Samyang | 1 289 zł |
Stałoogniskowy Samyang 8mm F2.8 Sony E Fish-eye czarny II AF-O-SYG-169 | 1 339 zł |
Obiektyw Samyang 8 mm f/2.8 UMC Fish-eye / Fuji X srebrny | 699 zł |
Obiektyw Samyang 8mm F/2.8 Fisheye srebrny Fuji X | 1 089 zł |
Samyang 8 mm Fisheye F28 ręczne ustawianie ostrości do Fuji X - srebrny 76 | 900 zł |
Stałoogniskowy Samyang 8mm F2.8 Fuji X srebrny Fish-eye AF-O-SYG-167 | 1 059 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →