Obiektyw Samyang 14mm f/2.4 Premium MF
Wideo 1Zdjęcia 17 |
Samyang 14mm f/2.4 Premium MF |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 14mm f/2.4 Premium MF
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samyang XP 14 mm f24 obiektyw aparatu do Nikon - czarny 8041 | 3 321 zł |
SAMYANG XP - Wide-angle lens - 14 mm - f/2.4 - Nikon F | 4 016 zł |
Stałoogniskowy Samyang Premium XP 14mm f/2.4 XP 14mm f/2.4 Canon EF AF-O-S | 4 006 zł |
Obiektyw Samyang Premium Nikon 1 14 mm F/2.4 XP | 4 277 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →