Obiektyw Samyang 8mm f/3.5 IF Aspherical MC Fish-eye
Wideo 8Zdjęcia 58 |
Samyang 8mm f/3.5 IF Aspherical MC Fish-eye |
|
Dość wszechstronna optyka typu rybie oko: kompatybilna z systemami Canon, Nikon, Pentax i Sony. Ogniskowa wynosi 8 mm, co zapewnia kąt widzenia 180°, a minimalna odległość ostrzenia to 30 cm, a światłoczułość 3,5.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 8mm f/3.5 IF Aspherical MC Fish-eye
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stałoogniskowy Samyang 8mm f/3.5 UMC Fish-Eye CS II Nikon F (AE) AF-O-SYG- | 1 429 zł |
Obiektyw Samyang Nikon F 8 mm F/3.5 II CS | 1 429 zł |
Obiektyw SAMYANG, 8 mm, f/3.5, UMC Fish-eye CSII, bagnet Nikon | 2 021 zł |
Samyang 8mm f/3.5 AE Fish-Eye CS II Nikon F (AE) - darmowy odbiór w 22 mia | 1 519 zł |
Samyang 8 Mm F3.5 Umc Csii Canon Ef-s Lens Czarny SA0001 | 1 149 zł |
Wideo recenzje
Wersja obiektywu firmy Nikon zostanie zaktualizowana 25 listopada 2011 r. Obiektyw będzie wyposażony we wbudowany mikroprocesor. Obecność procesora daje możliwość pełnej kontroli parametrów ekspozycji na poziomie aparatu oraz poprawną pracę automatyki błysku i-TTL.
PolecamyPorównaj w tabeli →