Obiektyw Samyang 12mm T3.1 VDSLR ED AS NCS Fish-eye
Zdjęcia 5 |
Samyang 12mm T3.1 VDSLR ED AS NCS Fish-eye |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 12mm T3.1 VDSLR ED AS NCS Fish-eye
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMYANG 13012T31P 12 mm T31 VDSLR ED AS NCS obiektyw do podłączenia Fish-E | 2 215 zł |
Samyang 12 mm T3.1 VDSLR Nikon (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 1 999 zł |
Obiektyw Samyang 12 mm T3.1 VDSLR / Canon | 2 241 zł |
Samyang 12 Mm T3.1 Ed As Ncs Vdslr Canon Ef Lens Czarny SA1201 | 2 328 zł |
Obiektyw Samyang 12 mm T3.1 VDSLR / Mikro 4/3 | 1 756 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →