Obiektyw Samyang 8mm T3.1 Cine UMC Fish-eye II VDSLR
Zdjęcia 4 |
Samyang 8mm T3.1 Cine UMC Fish-eye II VDSLR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 8mm T3.1 Cine UMC Fish-eye II VDSLR
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stałoogniskowy Samyang 8mm T3.1 Samsung NX VDSLR Fish-eye AF-O-SYG-175 | 909 zł |
Samyang 8 mm T3.1 V-DSLR UMC Fish-eye II / Sony E - Dostawa GRATIS! | 1 659 zł |
Obiektyw Samyang 8 mm T3.1 V-DSLR UMC Fish-eye II / Fuji-X | 965 zł |
Obiektyw Samyang 8mm T3.1 Cine do Sony E | 1 155 zł |
Stałoogniskowy Samyang 8mm T3.1 Sony E VDSLR Fish-eye AF-O-SYG-176 | 1 099 zł |
pokaż 4 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości obiektywu Samyang 8mm T3.1 Cine UMC Fish-eye II VDSLR:
- Wbudowana osłona przeciwsłoneczna
PolecamyPorównaj w tabeli →