Obiektyw Samyang 14mm f/2.8 AF EF
Samyang 14mm f/2.8 AF EF |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 14mm f/2.8 AF EF
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samyang AF 14mm F28 EF für Canon EF 8008 | 3 695 zł |
Obiektyw Samyang Canon EF 14 mm F/2.8 AF DSLR | 3 303 zł |
Obiektyw SAMYANG AF 14mm F2.8 Canon EF | 3 412 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →