Obiektyw Samyang 14mm T3.1 IF ED AS UMC VDSLR II
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Samyang 14mm T3.1 IF ED AS UMC VDSLR II |
|
. Ultraszerokokątny obiektyw dla zaawansowanych użytkowników: brak systemu autofokusa, ustawianie ostrości odbywa się ręcznie. Dostępne dla systemów Canon, Nikon, Olympus, Minolta, Pentax, Sony i Samsung z dopasowanymi mocowaniami i pełnoklatkową matrycą. Przy ogniskowej 14 mm zapewnia kąt widzenia 115,7° i przysłonę f/3,1. Przysłona - 6-listkowa, o minimalnej wartości 22.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 14mm T3.1 IF ED AS UMC VDSLR II
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stałoogniskowy Samyang 14mm T3.1 VDSLR II Sony E AF-O-SYG-091 | 1 909 zł |
Samyang 14 mm T3.1 ED AS IF UMC VDSLR II Canon - Dostawa GRATIS! | 2 049 zł |
Samyang szerokokątny 14mm T3,1 VDSLR ED AS IF UMC II | 2 369 zł |
Obiektyw SAMYANG 14mm T3.1 VDSLR II Nikon | 1 987 zł |
Samyang szerokokątny 14mm T3,1 VDSLR ED AS IF UMC II | 2 369 zł |
Samyang 14 mm T3.1 ED AS IF UMC VDSLR II MFT - Dostawa GRATIS! | 2 199 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →