Obiektyw Samyang 14mm T3.1 IF ED AS UMC VDSLR
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Samyang 14mm T3.1 IF ED AS UMC VDSLR |
|
. Ultraszerokokątny obiektyw dla zaawansowanych użytkowników: brak systemu autofokusa, ustawianie ostrości odbywa się ręcznie. Dostępne dla systemów Canon, Nikon, Olympus, Minolta, Pentax, Sony i Samsung z dopasowanymi mocowaniami i pełnoklatkową matrycą. Przy ogniskowej 14 mm zapewnia kąt widzenia 115,7° i przysłonę f/3,1. Przysłona - 6-listkowa, o minimalnej wartości 22.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 14mm T3.1 IF ED AS UMC VDSLR
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stałoogniskowy SAMYANG 14MM T3.1 VDSLR MK2 CANON AF-O-SYG-527 | 2 399 zł |
Obiektyw Samyang Canon EF 14 mm F/3.1 MF MK2 VDSLR | 2 624 zł |
Samyang 14 mm T3.1 ED AS IF UMC VDSLR MFT | 1 199 zł |
Obiektyw SAMYANG 14 mm, T3.1, ED AS IF UMC VDSLR, bagnet Pentax | 1 369 zł |
Samyang 14mm T3.1 ED AS IF UMC VDSLR do Pentax | 1 369 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →