Об'єктив Samyang 8mm f/2.8 UMC Fish-eye
Відео 21Фото 3 |
Samyang 8mm f/2.8 UMC Fish-eye |
|
. Надширококутний об'єктив під системи Fujifilm, Samsung і Sony з матрицями APS-C і байонетами X, NX і E відповідно. Кут огляду становить 180°, фокусна відстань — 8 мм. Наведення на різкість здійснюється тільки вручну. Діафрагма — 6-пелюсткова, з мінімальним значенням 22.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samyang 8mm f/2.8 UMC Fish-eye
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samyang MF 8 mm F28 Fisheye II Obiektyw z ręcznym ustawianiem ostrości do | 1 339 zł |
SAMYANG Samyang | 1 289 zł |
Stałoogniskowy Samyang 8mm F2.8 Sony E Fish-eye czarny II AF-O-SYG-169 | 1 339 zł |
Obiektyw Samyang 8 mm f/2.8 UMC Fish-eye / Fuji X srebrny | 699 zł |
Obiektyw Samyang 8mm F/2.8 Fisheye srebrny Fuji X | 1 089 zł |
Samyang 8 mm Fisheye F28 ręczne ustawianie ostrości do Fuji X - srebrny 76 | 900 zł |
Stałoogniskowy Samyang 8mm F2.8 Fuji X srebrny Fish-eye AF-O-SYG-167 | 1 059 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →