Об'єктив Samyang 10mm T3.1 ED AS NCS CS VDSLR
Відео 17Фото 5 |
Samyang 10mm T3.1 ED AS NCS CS VDSLR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samyang 10mm T3.1 ED AS NCS CS VDSLR
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SAMYANG 13010T31M 10 mm T31 VDSLR ED AS NCS CS II obiektyw do podłączenia | 2 282 zł |
Stałoogniskowy Samyang 10mm T3.1 Pentax VDSLR AF-O-SYG-100 | 1 569 zł |
Samyang 10 mm T3.1 ED AS NCS CSII-VDSLR Canon EF - Dostawa GRATIS! | 2 299 zł |
Obiektyw SAMYANG, 10 mm, T3.1 ED AS NCS CS-VDSLR / Canon | 1 365 zł |
Obiektyw Samyang 10mm T3.1 ED AS NCS CS VDSLR do Pentax | 1 639 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості об'єктива Samyang 10mm T3.1 ED AS NCS CS VDSLR:
- Вбудована бленда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →