Об'єктив Tamron 28-75mm f/2.8 VXD Di III G2
Відео 4 |
Tamron 28-75mm f/2.8 VXD Di III G2 |
|
Універсальний зум-об'єктив на всі випадки життя, випущений у версії під беззеркальную лігу фотоапаратів Sony. Модель забезпечує покриття затребуваного діапазону фокусних відстаней 28-75 мм і може похвалитися незмінно високою світлосилою f/2.8. Оптична схема Tamron 28-75mm f/2.8 VXD di III G2 складається з 17 елементів в 15 групах. Також всередині корпусу об'єктива розташований лінійний мотор автофокусування VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) з дистанцією наведення на різкість від 18 см в ширококутному положенні зума.
Лінійний привод виступає гарантом швидкого і Тихого фокусування в автоматичному режимі. За розмиття фону при зйомці на об'єктив відповідає 9-пелюсткова округлена діафрагма. Фокусировочное кільце у моделі настроюється-при необхідності на нього призначається функція діафрагмування. Також об'єктив отримав можливість зміни функцій кнопки на корпусі за допомогою утиліти Tamron Lens Utility. Для моделі підходять світлофільтри діаметром 67 мм. вага «тушки» фотоапарата зум-об'єктив збільшує приблизно на 540 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tamron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tamron.
Купити Tamron 28-75mm f/2.8 VXD Di III G2
Усі ціни 16 →Tamron 28-75 mm F/28 Di III VXD G2 Obiektyw do Sony E-Mount Czarny 75 mm A | 3 374 zł |
Zmiennoogniskowy Tamron 28-75mm F/2.8 Di III VXD G2 SONY E AF-O-TMR-170 | 4 069 zł |
Obiektyw TAMRON 28-75mm f/2.8 DI III VXD G2 Sony FE | 3 784 zł |
Tamron 28-75 mm f/2.8 DI III VXD G2 Sony E - Zapytaj o specjalny rabat! (w | 3 639 zł |