Об'єктив Tamron 50-400 f/4.5-6.3 VC VXD Di III
Відео 16Фото 38 |
Tamron 50-400 f/4.5-6.3 VC VXD Di III |
|
Розмашистий зум-об'єктив для повнокадрових бездзеркала Sony, що дозволяє вести зйомку в широкому діапазоні фокусних відстаней від 50 до 400 мм. Показник максимальної діафрагми змінюється у межах f/4.5-6.3. Компенсувати нестачу світлосили покликаний вбудований стабілізатор VC (Vibration Compensation). За абревіатурою VCD у розгорнутому назві моделі стоїть лінійний привод автофокусування Voice-coil eXtreme-torque Drive з підтримкою постійного ручного контролю DMF.
На фокусній відстані 50 мм об'єктив наводиться на різкість з дистанції від 25 см. Зйомка може вестися в масштабі 1:2. Оптична схема у Tamron 50-400 f/4.5-6.3 VC VXD Di III архіскладна - вона складається з 24 елементів у 18 групах. Діафрагма у моделі округлена, 9-пелюсткова. З урахуванням такого широкого охоплення фокусних відстаней об'єктив видався відносно компактним і не важким - його розміри в довжину становлять 183 мм, а вага дорівнює 1155 р. Спільно з моделлю передбачається можливість використовувати світлофільтри діаметром 67 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tamron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tamron.
Купити Tamron 50-400 f/4.5-6.3 VC VXD Di III
Усі ціни 13 →Tamron Obiektyw 50-400 mm f/45-63 Di III VC VXD do Sony E AFA067S700 | 5 499 zł |
Zmiennoogniskowy Tamron 50-400 mm F/4.5-6.3 Di III VC VXD Sony AF-O-TMR-17 | 5 632 zł |
Obiektyw TAMRON 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD Sony E | 5 790 zł |
Obiektyw TAMRON 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD Sony E 121142 | 5 790 zł |