Obiektyw Tamron 50-400 f/4.5-6.3 VC VXD Di III
Wideo 16Zdjęcia 38 |
Tamron 50-400 f/4.5-6.3 VC VXD Di III |
|
Szeroki obiektyw zmiennoogniskowy do pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych Sony, który umożliwia fotografowanie w szerokim zakresie ogniskowych od 50 do 400 mm. Jednocześnie maksymalna wartość przysłony zmienia się w granicach f / 4,5-6,3. Wbudowany stabilizator VC (Vibration Compensation) jest wywoływany w celu skompensowania braku przysłony. Za skrótem VCD w rozszerzonej nazwie modelu kryje się napęd autofokusa z liniową cewką drgającą eXtreme-torque Drive z obsługą ciągłego ręcznego sterowania DMF.
Przy ogniskowej 50 mm obiektyw ustawia ostrość z odległości 25 cm, a fotografowanie można wykonać w skali 1:2. Konstrukcja optyczna Tamrona 50-400 f/4.5-6.3 VC VXD Di III jest niezwykle złożona - składa się z 24 soczewek ustawionych w 18 grupach. Diafragma modelu jest zaokrąglona, 9-listkowa. Przy tak szerokim pokryciu ogniskowych obiektyw okazał się stosunkowo zwarty i niezbyt ciężki - jego wymiary to 183 mm długości, a waga 1155 g. Wraz z modelem ma korzystać z filtrów o średnicy 67 mm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tamron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tamron.
Kup Tamron 50-400 f/4.5-6.3 VC VXD Di III
Wszystkie ceny 13 →Tamron Sony E-Mount F/45-63 Di Iii Vc Vxd A067S Obiektyw do Aparatu Fotogr | 5 499 zł |
Zmiennoogniskowy Tamron 50-400 mm F/4.5-6.3 Di III VC VXD Sony AF-O-TMR-17 | 5 632 zł |
Obiektyw TAMRON 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD Sony E | 5 790 zł |
Obiektyw TAMRON 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD Sony E 121142 | 5 790 zł |