Obiektyw Sigma 150-600mm f/5-6.3 Sports DG DN
Wideo 6Zdjęcia 12 |
Sigma 150-600mm f/5-6.3 Sports DG DN |
|
Potężny teleobiektyw przeznaczony do współpracy z pełnoklatkowymi bezlusterkowcami firm Sony, Panasonic i Leica. Obiektyw nadaje się do fotografowania wydarzeń sportowych i nieśmiałych zwierząt na duże odległości. To nie żart, model obejmuje duży zakres ogniskowych 150-600 mm. Ale współczynnik przysłony teleobiektywu jest niski i „pływający” - od f / 5,0 na krótkim końcu do f / 6,3 w pozycji teleobiektywu.
Stabilizator optyczny na pokładzie obiektywu działa do 4 stopni czasu otwarcia migawki lub ekspozycji. Sigma 150-600mm f/5-6.3 Sports DG DN ma złożoną konstrukcję optyczną złożoną z 25 elementów w 15 grupach, z 9-listkową aperturą. Wyjątkową cechą teleobiektywu jest unikalny przełącznik momentu obrotowego zoomu (można go zablokować, szybko lub płynnie obracać). Obiektyw ustawia ostrość z odległości 58 cm przy szerokim kącie i od 280 cm przy maksymalnym powiększeniu. Korpus modelu posiada ochronę przed kurzem i wilgocią. Gwint przy przedniej soczewce zapewnia montaż filtrów o średnicy 95 mm. Ten „pistolet” waży około 2,1 kg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sigma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sigma.
Kup Sigma 150-600mm f/5-6.3 Sports DG DN
Wszystkie ceny 6 →150-600 mm F5/-63 DG DN dla Sony E 747965 | 6 367 zł |
Sigma S 150-600 mm f/5-6.3 DG DN OS / L-Mount - Dostawa GRATIS! 200 zł tan | 6 190 zł |
Sigma S 150-600/5-6.3 DG DN OS (Sony E) « karta prezentowa na CEWE Fotoksi | 6 555 zł |
150-600 mm F5/-63 DG DN do uchwytu L 747969 | 6 242 zł |
Sigma S 150-600/5-6.3 DG DN OS (L mout) | 6 690 zł |
Sigma S 150-600mm f/5-6.3 Sport DG DN OS Sony-E - darmowy odbiór w 22 mias | 6 689 zł |