Obiektyw Sigma 10-18mm f/2.8 Contemporary DC DN
Zdjęcia 4 |
Sigma 10-18mm f/2.8 Contemporary DC DN |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Co mam na imię? Oznaczenia obiektywów SigmaKombinacje znaków w nazwie obiektywu zdradzają większość jego tajemnic
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sigma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sigma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sigma 10-18mm f/2.8 Contemporary DC DN
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
10-18 mm F28 DC DN do montażu X 207975 | 3 249 zł |
Obiektyw SIGMA C 10-18mm f/2.8 DC DN do Fujifilm X OSDFX10-18 2.8 C DC DN | 3 278 zł |
SIGMA Obiektyw C 10-18/2.8 DC DN Sony-E | 3 290 zł |
Sigma 10-18 mm f/2.8 DC DN Contemporary, L-mount (w magazynie!) - Dostawa | 3 290 zł |
Obiektyw Sigma 10-18mm f/2.8 DC DN Contemporary FujiFilm - 3 letnia gwaran | 3 289 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →