Obiektyw Sigma 50mm f/1.4 Art DG DN
Zdjęcia 8 |
Sigma 50mm f/1.4 Art DG DN |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Co mam na imię? Oznaczenia obiektywów SigmaKombinacje znaków w nazwie obiektywu zdradzają większość jego tajemnic
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sigma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sigma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sigma 50mm f/1.4 Art DG DN
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sigma Obiektyw artystyczny 50 mm f14 DG DN - mocowanie Sony FE 315965 | 4 177 zł |
Sigma A 50 mm f/1.4 DG DN L-Mount (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! + 3 LAT | 4 290 zł |
SIGMA Obiektyw A 50/1.4 DG DN Sony-E | 4 290 zł |
Obiektyw Sigma 50mm f/1,4 DG DN Art (L-mount) - 3 letnia gwarancja + rabat | 4 290 zł |
Obiektyw Sigma 50mm F1.4 DG DN Art L-mount + voucher 150 zł na wybrane akc | 4 290 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →