Obiektyw Sigma 14mm f/1.4 Art DG DN
Wideo 5Zdjęcia 20 |
Sigma 14mm f/1.4 Art DG DN |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Co mam na imię? Oznaczenia obiektywów SigmaKombinacje znaków w nazwie obiektywu zdradzają większość jego tajemnic
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sigma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sigma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sigma 14mm f/1.4 Art DG DN
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SIGMA Objectif 14mm f/14 DG DN Art compatible avec L-Mount SIGMA 14mm F1.4 | 6 949 zł |
SIGMA Obiektyw A 14/1.4 DG DN Sony-E | 6 890 zł |
Sigma 14 mm F1.4 DG DN Art L-mount - Dostawa GRATIS! + 3 LATA GWARANCJI | 6 890 zł |
Obiektyw Sigma 14mm f/1,4 DG DN Art (Sony E) - 3 letnia gwarancja | Promoc | 6 985 zł |
Sigma A 14mm f/1.4 DG DN (Sony E) « karta prezentowa na CEWE Fotoksiążkę o | 7 378 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →