Obiektyw Sigma 24-70 f/2.8 Art DG DN
Wideo 8Zdjęcia 10 |
Sigma 24-70 f/2.8 Art DG DN |
|
Zakres ogniskowych 24-70 mm to swego rodzaju „złoty” standard w branży fotograficznej. Lwia część wszystkich fotografii wykonywana jest w tych granicach. To właśnie w tym zakresie ogniskowych przechwytuje obiektyw Sigma 24-70 F2.8 DG DN A, zachowując wysoki maksymalny otwór przysłony f/2.8 w całym zakresie zoomu. Model z linii Art wyróżnia się doskonałymi właściwościami optycznymi i jest montowany zgodnie z najwyższymi standardami.
Jego konstrukcja opiera się na konstrukcji optycznej składającej się z 19 elementów w 15 grupach. Przysłona obiektywu to 11 listków. Posiada również cichy i szybki napęd krokowy pod maską do automatycznego ustawiania ostrości. Pomysł Sigmy skupia się na temacie fotografowania w kadrze z minimalnej odległości 18 cm Ważący około 835 g, wymiary obiektywu to 88x123 mm (odpowiednio średnica i długość). Wraz z modelem fotograf ma prawo używać filtrów wielkokalibrowych o średnicy 82 mm. Zoom dostępny jest w dwóch różnych wersjach, strzeżonych przez pełnoklatkowe bezlusterkowce Sony lub Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sigma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sigma.
Kup Sigma 24-70 f/2.8 Art DG DN
Wszystkie ceny 11 →Sigma Art Obiektyw 24-70mm F28 Dg Dn Mocowanie Sony-E578965 578965 | 4 998 zł |
SIGMA Obiektyw A 24-70/2.8 DG DN Sony-E - Cashback -860 zł | 5 390 zł |
Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG DN Sony E (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 5 389 zł |
Obiektyw Sigma Sigma 24-70 mm f/2.8 DG DN Art (L-MOUNT) | 5 588 zł |
Obiektyw SIGMA 24-70 mm f/2.8 DG DN Art (Sony E) | 5 128 zł |
Niedrogi zoom od Sigmy
Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN Art to atrakcyjna alternatywa dla drogich obiektywów natywnych, oferująca wysoką jakość obrazu i funkcjonalność w bardziej przystępnej cenie. Ten wszechstronny obiektyw zmiennoogniskowy obejmuje popularne ogniskowe, co pozwala dopasować go do szerokiej gamy scenariuszy fotografowania.
Do charakterystycznych cech obiektywu należy stała przysłona f/2,8, która zapewnia stałą jakość obrazu przy słabym oświetleniu, a także wysoką szczegółowość i wyrazistość w całym zakresie ogniskowych.
Starannie przemyślana konstrukcja optyczna
Konstrukcja optyczna Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN Art składa się z 19 elementów w 15 grupach i zawiera różnorodne powłoki poprawiające jakość obrazu i chroniące obiektywy. Obecność 11-listkowej przysłony pozwala uzyskać miękki i przyjemny bokeh, który idealnie sprawdza się w portretach i innych gatunkach, gdzie ważne jest skupienie uwagi na obiekcie.
Dzięki wbudowanemu silnikowi krokowemu AF obiektyw zapewnia szybkie i płynne ustawianie ostrości, co jest szczególnie istotne przy kręceniu dynamicznych scen i filmów. Podstawowa ochrona przed kurzem i zachlapaniami zwiększa niezawodność obiektywu w różnych warunkach fotografowania.
Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN Art to doskonały wybór dla fotografów i kamerzystów ceniących połączenie wysokiej jakości obrazu, wszechstronności i przystępnej ceny.