Obiektyw Sigma 70-200 f/2.8 Sports DG DN OS
Sigma 70-200 f/2.8 Sports DG DN OS |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Co mam na imię? Oznaczenia obiektywów SigmaKombinacje znaków w nazwie obiektywu zdradzają większość jego tajemnic
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sigma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sigma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sigma 70-200 f/2.8 Sports DG DN OS
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sigma 70-200 mm F28 DG DN OS do montażu w kształcie litery L 591969 | 7 370 zł |
SIGMA Obiektyw S 70-200/2.8 DG DN OS Sony-E | 7 290 zł |
Obiektyw Sigma 70-200mm f/2.8 DG DN OS Sport (Sony E) + 3 letnia gwarancja | 7 285 zł |
Obiektyw Sigma 70-200 mm f/2.8 DG DN OS Sports / Sony E | 7 278 zł |
Sigma Obiektyw sportowy 70-200 mm f28 DG DN OS - mocowanie Sony FE 591965 | 7 370 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →