Об'єктив Sigma 24mm f/1.4 Art DG DN
Фото 32 |
Sigma 24mm f/1.4 Art DG DN |
|
Все пізнається в порівнянні: змінна оптика для фотоапаратів від сторонніх виробниківОбьективы від альтернативних брендів: гроші на вітер або приріст в якості зображення?
Що в імені моєму? Маркування об'єктивів SigmaКомбінації символів у назві об'єктива розкривають більшість його секретів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 24mm f/1.4 Art DG DN
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SIGMA Objectif 24mm f/14 DG DN Art compatible avec L Mount SIGMA 24mm F1.4 | 4 095 zł |
SIGMA Obiektyw A 24/1.4 DG DN Sony-E | 3 990 zł |
Sigma A 24 mm f/1.4 DG DN / Sony E (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! + 3 LA | 3 990 zł |
Obiektyw Sigma 24mm F1.4 DG DN Art Sony E | 4 289 zł |
Sigma 24 mm F14 Art DG DN do uchwytu Sony 405965 | 4 030 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →