Об'єктив Sigma 150-600mm f/5-6.3 Contemporary OS HSM DG
Sigma 150-600mm f/5-6.3 Contemporary OS HSM DG |
|
Величезна далекобійна "гармата" від Sigma для цілого ряду кропнутих і повнокадрових дзеркальних фотокамер. Модель випускається у версіях під байонети Canon EF, Nikon F, Sony A і Sigma A. найбільш вагомий козир в її рукаві - » гарматні " фокусні відстані 150-600 мм.від погляду об'єктива не вислизнуть ні полохливі звірятка, ні всілякі спортивні моменти, ні зірки кіно (якщо раптом фотоапарат з цим зумом виявиться в руках папараці).
У Sigma 150-600mm f / 5-6.3 DG OS HSM C застосовується складна оптична схема в складі 20 елементів в 14 групах. Також в надрах пило - і вологозахищеного корпусу моделі ховається вбудований стабілізатор зображення, який компенсує недолік «плаваючою» світлосили f/5-6.3. Ультразвуковий привод системи автофокусування об'єктива швидко і точно наводиться на цілі, в т.ч. при дистанції наведення на різкість до 260 м. поставляється модель укупі з блендою і опорною ногою — чи жарт, маючи вагу близько 2 кг, в руках об'єктив особливо довго не втримаєш. На передню лінзу Далекобійного зуму стають світлофільтри великого розміру 95 мм в діаметрі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Купити Sigma 150-600mm f/5-6.3 Contemporary OS HSM DG
Усі ціни 15 →Sigma ZB955 150-600 mm F5-63 DG OS HSM współczesna soczewka z zestawem kon | 4 245 zł |
Obiektyw SIGMA C 150-600 mm f/5-6.3 C DG OS HSM do Nikon OSN150-600 5-6.3 | 4 577 zł |
Sigma obiektyw C 150-600/5-6.3 DG OS HSM Nikon | 4 590 zł |
Obiektyw Sigma Canon EF 150-600 mm F/5 C/AF DG HSM OS | 4 577 zł |
Sigma 150-600 mm f/5-6.3 DG OS HSM C / Canon - Dostawa GRATIS! + 3 LATA GW | 4 590 zł |