Об'єктив Sigma 24mm f/3.5 Contemporary DG DN
Фото 4 |
Sigma 24mm f/3.5 Contemporary DG DN |
|
Чудова різкість з відкритої діафрагми. Висока світлосила. 9-пелюсткова діафрагма. Швидкий і тихий кроковий привод автофокусування.
Все пізнається в порівнянні: змінна оптика для фотоапаратів від сторонніх виробниківОбьективы від альтернативних брендів: гроші на вітер або приріст в якості зображення?
Що в імені моєму? Маркування об'єктивів SigmaКомбінації символів у назві об'єктива розкривають більшість його секретів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 24mm f/3.5 Contemporary DG DN
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sigma Obiektyw 24mm F35 C DG DN 404965 | 2 405 zł |
Sigma C 24 mm f/3.5 DG DN / Sony E (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! + 3 LA | 2 589 zł |
Sigma szerokokątny 24mm f/3,5 DG DN I Typ E | 2 549 zł |
Obiektyw Sigma 24mm f/3.5 DG DN Contemporary / Sony E + 3 lata gwarancji | 2 549 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →