Об'єктив Sigma 50mm f/1.4 Art DG DN
Фото 8 |
Sigma 50mm f/1.4 Art DG DN |
|
Все пізнається в порівнянні: змінна оптика для фотоапаратів від сторонніх виробниківОбьективы від альтернативних брендів: гроші на вітер або приріст в якості зображення?
Що в імені моєму? Маркування об'єктивів SigmaКомбінації символів у назві об'єктива розкривають більшість його секретів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 50mm f/1.4 Art DG DN
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sigma Obiektyw artystyczny 50 mm F14 DG DN - mocowanie L 315969 | 4 176 zł |
Sigma A 50 mm f/1.4 DG DN L-Mount (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! + 3 LAT | 4 290 zł |
SIGMA Obiektyw A 50/1.4 DG DN Sony-E | 4 290 zł |
Obiektyw Sigma 50mm f/1,4 DG DN Art (L-mount) - 3 letnia gwarancja + rabat | 4 290 zł |
Obiektyw Sigma 50mm F1.4 DG DN Art L-mount + voucher 150 zł na wybrane akc | 4 290 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →