Об'єктив Sigma 85mm f/1.4 Art HSM DG
Відео 15 |
Sigma 85mm f/1.4 Art HSM DG |
|
Топова лінза серії Art з одним з найбільш затребуваних фокусних відстаней в портретному жанрі фотографії — 85 мм. Фон позаду об'єкту зйомки ефектно розмивається 9-пелюсткової діафрагмою, що розкривається до максимального значення f/1.4. Мінімальна діафрагма об'єктива у — f/16. Для поліпшення якості картинки і мінімізації появи на ній паразитних ефектів (хроматичної аберації, відблисків і перевідбиттів тощо) в оптичну схему Sigma 85mm F1.4 DG HSM A додані два нізкодісперсних елемента, а на передню лінзу нанесено покриття Super Multi-Layer. Також в корпусі об'єктива знайшлося місце для спритного привода системи автоматичного наведення на різкість Hyper Sonic AF. На велику передню лінзу моделі можна одягнути світлофільтр з діаметром різьби 86 мм Об'єктив сумісний з «рідним» байонетом Sigma SA, системами Canon EF і Nikon F.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Купити Sigma 85mm f/1.4 Art HSM DG
Усі ціни 26 →Sigma 85 Mm F14 Dg Hsm Art Obiektyw 86 Mm Gwint Filtra Do Bagnetu Obiektyw | 4 977 zł |
Sigma obiektyw A 85/1.4 A DG HSM Canon | 4 990 zł |
Sigma A 85 mm f/1.4 DG HSM / L-Mount (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! + 3 | 4 839 zł |
Obiektyw SIGMA A 85mm f/1.4 A DG HSM Canon OSC85 1.4 A DG HSM | 5 200 zł |
Obiektyw SIGMA 85 mm 1.4 Art DG HSM Sony E | 5 180 zł |
Ідеальний портретник
Sigma 85mm f/1.4 DG HSM Art є чудовим вибором для портретної фотографії серед об'єктивів сторонніх виробників для байонета Sony FE. Він входить у серію Art, відому своїми художніми якостями і краща професіоналами та захопленими фотоаматорами.
Висока світлосила
Головна перевага об'єктиву - світлосила f/1.4, що забезпечує відмінну зйомку в умовах низького освітлення. Це доповнюється красивим боком, що створюється 9-пелюстковою діафрагмою.
Просунута оптична конструкція
Оптична конструкція включає 14 елементів у 12 групах із двома низькодисперсними елементами для усунення хроматичних аберацій. Передня лінза покрита шаром Super Multi-Layer, що перешкоджає відблиску та відбиття, а мотор автофокусування Hyper Sonic AF забезпечує швидке і точне фокусування.
Тяжковаговий дизайн
Одним із недоліків моделі є її значна вага (понад 1.1 кг) та габарити, успадковані від оптики для дзеркальних камер. Її удосконалений варіант, Sigma 85mm f/1.4 DG DN Art, легший, але має пластиковий корпус замість металу. Обидві моделі є гідними варіантами, але вибір між ними залежить від переваг у вазі та матеріалах виготовлення.