Об'єктив Sigma 16mm f/1.4 DC DN
Відео 14Фото 6 |
Sigma 16mm f/1.4 DC DN |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Купити Sigma 16mm f/1.4 DC DN
Усі ціни 38 →16 mm F14 DC DN Z mocowaniem Nikon 402973 | 2 192 zł |
Sigma obiektyw digital C 16/1.4 DC DN micro 4/3 (MFT) | 1 890 zł |
Sigma C 16 mm f/1.4 DC DN / EOS M - Dostawa GRATIS! + 3 LATA GWARANCJI | 1 889 zł |
Obiektyw SIGMA Digital 16 mm f/1.4 DC DN do Sony-E OSDSE16 1.4 C DC DN | 2 000 zł |
Sigma szerokokątny 16mm f/1,4 C DC DN Fujifilm X | 1 834 zł |
Коли мова заходить про альтернативи «рідний» оптиці під різні системи, на арену тут же виходить продукція японського бренду Sigma. Доступні пропозиції марки об'єднані під крилом лінійки об'єктивів Contemporary.
Висока світлосила
Sigma 16mm f/1.4 DC DN Contemporary — перша ластівка з загону ширококутних фікс-об'єктивів з такою видатною світлосилою f/1.4. Як результат, модель відмінно підійде для роботи в умовах слабкого освітлення і зможе забезпечити підвищений контроль глибини різкості для вибіркового управління наведенням на різкість. Фокусується об'єктив з відстані близько 25 см (від об'єкту зйомки до площини матриці фотоапарата).
Оптична схема
На полицях магазинів модель представлена у версіях під системи Micro 4/3, Sony E, Canon EF-M і Leica T. Основу «нутрощів» ультраширокого об'єктива становить оптична схема у складі 16 елементів в 13 групах. З них два спеціальних елемента володіють низькою дисперсією (SLD) і три елемента — наднизькою дисперсією (FLD) для зменшення кольоровий окантовки і хроматичних аберацій. Ще два асферичні елементи у схемі застосовуються для усунення спотворень, а також сприяють досягненню загальної чіткості зображення.
Позитивне враження
Окремої похвали заслуговує 9-пелюсткова діафрагма, за рахунок впровадження якої існує можливість ефектного розмиття фону з правильними обрисами круглої форми об'єктив у зоні нерізкості. З претензій до об'єктиву предьявляются великі габарити корпусу, через що він дає тінь на знімках, підсвічених вбудованим спалахом. Критичним цього изьян не назвеш, та й загалом модель залишає після близького знайомства суто позитивне враження.