Об'єктив Sigma 100-400mm f/5-6.3 OS DG DN
Фото 4 |
Sigma 100-400mm f/5-6.3 OS DG DN |
|
Велика далекобійна "гармата" з прицілом на роботу спільно з бездзеркальними фотоапаратами систем Sony E-mount і Leica SL-mount. Об'єктив веде зйомку на фокусних відстанях від 100 до 400 мм.під час зумування з його корпусу виїжджає нехилий «хобот», а максимальний отвір діафрагми змінюється від f/5.0 до f/6.3. Можливий недолік світлосили компенсує оптичний стаб із заявленою ефективністю до 4 ступенів витримки або експозиції.
Передбачається два режими стабілізації зображення, для чого на корпусі моделі є спеціальний повзунок. Також в конструкцію Sigma 100-400mm F5-6.3 DG DN OS впроваджена система крокових двигунів для наведення на різкість, оптимізована під зйомку відео з гібридним автофокусуванням. Телеоб'єктив має 9-пелюсткової діафрагмою і сумісний зі світлофільтрами діаметром 67 мм.важить далекобійна «гармата» без малого 1.1 кг. Розміри її корпусу в довжину при мінімальному положенні зуму складають 187 мм. Модель стане в нагоді фотомисливцям на всіляку живність, спортивним кореспондентам і папараці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Купити Sigma 100-400mm f/5-6.3 OS DG DN
Усі ціни 22 →100-400 mm F 5-63 DG DN OS do montażu X 750975 | 4 317 zł |
SIGMA Obiektyw C 100-400/5-6.3 DG DN OS Sony-E | 4 690 zł |
Obiektyw SIGMA C 100-400 f/5-6.3 DG NS OS do Sony-E OSSE100-400 5-6.3 C DG | 4 444 zł |
Sigma 100-400 mm f/5-6.3 DG DN OS / Sony E (w magazynie!) - Dostawa GRATIS | 4 690 zł |
Sigma teleobiektyw 100-400mm f/5-6,3 DG DN OS Typ E | 4 449 zł |