Об'єктив Sigma 24-105mm f/4.0 Art OS HSM DG
Відео 23Фото 33 |
Sigma 24-105mm f/4.0 Art OS HSM DG |
|
Універсального поля ягода з серії об'єктивів Art з художнім ухилом охоплює найбільш затребуваний діапазон фокусних відстаней 24-105 мм незалежно від положення зума, максимальна світлосила моделі залишається постійною — f/4 у всій області зумування. На відкритому отворі фотограф може отримати ефектне розмиття заднього плану з круглими обрисами об'єктив в зоні нерізкості, чому сприяє 9-леписткове будова діафрагми.
Оптична схема Sigma 24-105mm F4 DG OS HSM A складається з 19 елементів у 14 групах, частина з них традиційно є спеціальними (асферичними, низькодисперсними тощо) для придушення аберацій, кривизни поля і інших спотворень. З додаткового обладнання на борту універсального зума є моторний привод автофокусування HSM (Hyper-Sonic Motor) і оптичний стабілізатор зображення (крім версії лінзи для дзеркалок Sony, де стаб встановлений внутрикамерно апріорі). Також об'єктив випускається у варіаціях під байонети Nikon F, Canon EF і Sigma SA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Купити Sigma 24-105mm f/4.0 Art OS HSM DG
Усі ціни 16 →Sigma 24-105 Mm F4 Dg Hsm Obiektyw Do Canon635101 635954 | 3 262 zł |
Sigma A 24-105 mm f/4 DG OS HSM Nikon - Dostawa GRATIS! + 3 LATA GWARANCJI | 3 590 zł |
Sigma obiektyw A 24-105/4 A DG OS HSM Nikon | 3 590 zł |
Obiektyw SIGMA A 24-105mm f/4.0 DG OS HSM Nikon OSN24-105 4 A DG OS HSM | 3 578 zł |
Obiektyw SIGMA A, 24-105 mm, f/4, DG OS HSM, bagnet Nikon | 3 665 zł |