Об'єктив Sigma 28-70mm f/2.8 C DG DN
Відео 1Фото 15 |
Sigma 28-70mm f/2.8 C DG DN |
|
Світлий штатник на заміну стандартним «китам», що покриває затребуваний діапазон фокусних відстаней 28-70 мм.оптичну схему модель підгледіла у вдалого екземпляра з художньої Art-лінійки — об'єктива Sigma 24-70mm F2.8 DG DN Art. Виробник обіцяє порівнянну якість зображення з мінімальними дисторсіями, спотвореннями і абераціями. Схематично внутрішня конструкція об'єктива складається з 16 елементів в 12 групах, серед них дві FLD, дві SLD і три асферичних лінзи.
9-пелюсткова округлена діафрагма у Sigma 28-70mm f/2.8 DG DN Contemporary сприяє в промальовуванні красивого боке. Найважливіший плюсик в карму моделі-постійна висока світлосила f / 2.8 незалежно від обраного фокусної відстані. На різкість об'єктив наводиться з відстані від 19 см на короткому кінці і до 38 см в телеположении зума. Наводку на об'єкти зйомки в автоматичному режимі забезпечує чіпкий і тихий привод фокусування крокового типу. На полицях магазинів модель зустрічається у версіях під байонети Sony E - mount і Leica L-mount (останній застосовується на борту беззеркалок Leica і Panasonic).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Купити Sigma 28-70mm f/2.8 C DG DN
Усі ціни 15 →Sigma obiektyw 28-70 mm F28 DG DN mocowanie Sony E 592965 | 3 689 zł |
Sigma C 28-70 mm f/2.8 DG DN L-Mount - Dostawa GRATIS! + 3 LATA GWARANCJI | 3 790 zł |
Obiektyw SIGMA C 28-70mm f/2.8 DG DN L-Mount OSL28-70 2.8 C DG DN | 3 775 zł |
Sigma C 28-70 mm f/2.8 DG DN (Sony E) | 3 798 zł |
Obiektyw Sigma 28-70mm F2.8 Contemporary DG DN Sony E | 3 989 zł |