Obiektyw Sigma 28-70mm f/2.8 C DG DN
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Sigma 28-70mm f/2.8 C DG DN |
|
Jasny sztab zastępujący standardowe „wieloryby”, obejmujący popularny zakres ogniskowych 28-70 mm. Model szpiegował konstrukcję optyczną udanego egzemplarza z artystycznej linii Art - obiektywu Sigma 24-70mm F2.8 DG DN Art. Producent obiecuje porównywalną jakość obrazu przy minimalnych zniekształceniach, zniekształceniach i aberracjach. Schematycznie konstrukcja wewnętrzna obiektywu składa się z 16 elementów w 12 grupach, w tym dwóch soczewek FLD, dwóch SLD i trzech soczewek asferycznych.
9-listkowa zaokrąglona przysłona w sigma 28-70mm f/2.8 DG DN Contemporary przyczynia się do pięknego efektu bokeh. Najważniejszym plusem w karmie modelu jest stały wysoki otwór przysłony f/2.8, niezależnie od wybranej ogniskowej. Obiektyw skupia się na ostrości z odległości 19 cm na krótkim końcu i do 38 cm w pozycji teleobiektywu. Celowanie w obiekty fotografowane w trybie automatycznym zapewnia wytrwały i cichy napęd stopniowego ustawiania ostrości. Na sklepowych półkach model występuje w wersjach na mocowania Sony E-mount i Leica L-mount (ten ostatni jest stosowany w bezlusterkowcach Leiki i Panasonic).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sigma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sigma.
Kup Sigma 28-70mm f/2.8 C DG DN
Wszystkie ceny 14 →Sigma obiektyw 28-70 mm F28 DG DN mocowanie Sony E 592965 | 3 699 zł |
Obiektyw Sigma C Sony E 28-70 mm F/2.8 DG DN | 3 738 zł |
Sigma C 28-70 mm f/2.8 DG DN L-Mount - Dostawa GRATIS! + 3 LATA GWARANCJI | 3 790 zł |
Obiektyw SIGMA C 28-70mm f/2.8 DG DN L-Mount OSL28-70 2.8 C DG DN | 3 765 zł |
Sigma C 28-70 mm f/2.8 DG DN (Sony E) | 3 798 zł |