Obiektyw Sigma 24-70mm f/2.8 AF IF HSM EX DG
Zdjęcia 5 |
Sigma 24-70mm f/2.8 AF IF HSM EX DG |
|
. Uniwersalny obiektyw do matryc pełnoklatkowych o średniej ogniskowej 24-70 mm. Dostępny w systemach Canon, Nikon, Minolta, Pentax, Sigma i Sony. Jedną z cech jest stała przysłona f/2.8; Na uwagę zasługuje również 9-listkowa przysłona o wartości minimum 22. Autofokus zapewnia napęd ultradźwiękowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sigma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sigma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sigma 24-70mm f/2.8 AF IF HSM EX DG
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sigma 24-70 Mm F28 Dg Os Hsm Art Obiektyw 82 Mm Gwint Filtra Do Bagnetu Ob | 5 366 zł |
Obiektyw SIGMA 24-70 mm f/2.8 DG OS HSM ART | 5 779 zł |
Sigma obiektyw A 24-70/2.8 A DG OS HSM Canon | 5 490 zł |
Obiektyw Sigma Art Canon EF 24-70 mm F/2.8 C/AF DG HSM OS | 5 366 zł |
Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG OS HSM Canon (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 5 490 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →