Filtr fotograficzny Sony CPL 82 mm
Sony CPL 82mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony CPL 82 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony VF 82CPAM2 | 1 143 zł |
Filtr Sony Sony VF-82CPAM2 circular Pol Carl Zeiss T 82mm | 1 166 zł |
Sony Vf-82cpam2 Circular Pol Carl Zeiss T 82 Mm Filter Czarny VF82CPAM2.SY | 1 036 zł |
Modyfikacje Sony CPL
Ceny na Sony CPL |
---|---|---|---|---|
Sony CPL 49 mm | od 437 zł | 4 oferty | ||
Sony CPL 55 mm | od 427 zł | 2 oferty | ||
Sony CPL 62 mm | od 660 zł | 1 oferta | ||
Sony CPL 67 mm | od 699 zł | 2 oferty | ||
Sony CPL 82 mm | od 1 036 zł | 3 oferty |
Polecamy