Obiektyw Sigma 14mm f/1.8 Art HSM DG
Wideo 11Zdjęcia 50 |
Sigma 14mm f/1.8 Art HSM DG |
|
Pełnoklatkowy ultraszeroki f/1.8, prezentowany na półkach sklepowych w wersjach do wszystkich popularnych mocowań lusterek. W połączeniu z ogniskową 14 mm pozwala tworzyć zdjęcia o bardzo szerokim kącie, a obiekt będzie odseparowany od tła zauważalnym rozmyciem. Cóż, piękny bokeh pomoże „narysować” 9-łopatkową membranę. Konstrukcja optyczna modelu składa się z 16 elementów w 11 grupach.
Wykorzystuje trzy elementy FLD (niska dyspersja) i cztery SLD (ultra niska dyspersja), aby wyeliminować aberrację chromatyczną. Minimalna odległość ogniskowania dla Sigma 14mm F1.8 DG HSM Art wynosi 27 cm.Silnik ultradźwiękowy HSM typu pierścieniowego pomaga ustawić ostrość obiektywu w trybie automatycznym. Przednia soczewka modelu jest wypukła, jej średnica wynosi około 80 mm. Asferyczny element przedni zapewnia minimalne zniekształcenia. Mocowanie szerokokątne okazało się dość duże i ciężkie - wymiary jego korpusu to 95x126 mm, a waga przekroczyła granicę 1 kg (1170 g).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sigma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sigma.
Kup Sigma 14mm f/1.8 Art HSM DG
Sigma Obiektyw 14 Mm F18 Dg Hsm Mocowanie Sony450965 450965 | 4 505 zł |
Sigma A 14mm f/1.8 DG HSM (Canon) » Zestaw czyszczący Marumi 2w1 za 1zł « | 5 099 zł |
Sigma A 14mm f/1.8 DG HSM (Sony E) » Zestaw czyszczący Marumi 2w1 za 1zł « | 5 099 zł |