Obiektyw Sigma 20mm f/1.4 Art DG DN
Zdjęcia 20 |
Sigma 20mm f/1.4 Art DG DN |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Co mam na imię? Oznaczenia obiektywów SigmaKombinacje znaków w nazwie obiektywu zdradzają większość jego tajemnic
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sigma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sigma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sigma 20mm f/1.4 Art DG DN
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SIGMA Objectif 20mm f/14 DG DN Art compatible avec L Mount SIGMA 20mm F1.4 | 4 432 zł |
Sigma szerokokątny 20mm f/1,4 Art DG DN Typ E | 4 478 zł |
SIGMA Obiektyw A 20/1.4 DG DN Sony-E | 4 490 zł |
Sigma szerokokątny 20mm f/1,4 Art DG DN Typ E | 4 589 zł |
Obiektyw Sigma 20mm F1.4 DG DN Art Sony E | (w magazynie) | 4 790 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →