Obiektyw Sigma 35mm f/2.0 Contemporary DG DN
Wideo 2 |
Sigma 35mm f/2.0 Contemporary DG DN |
|
Kompaktowy obiektyw stałoogniskowy do codziennego użytku i fotografowania najróżniejszych tematów. Uniwersalność modelu tłumaczy ogniskowa 35 mm i przysłona f/2. Obiektyw jest dostępny z mocowaniami do bezlusterkowców Sony E i Leica L. Optycznie składa się z 10 elementów w 9 grupach, z czego trzy to szklane soczewki asferyczne do korekcji aberracji i krzywizny pola. Sigma 35mm F2 DG DN ustawia ostrość z minimalnej odległości 27 cm, a szybkie i ciche ustawianie ostrości zapewnia silnik krokowy systemu autofokusa. W obiektywie zastosowano m.in. 9-listkową przesłonę, która wygładza odblaski z nieostrych obiektów, a nasadka ochronna jest przymocowana do przedniego obiektywu za pomocą magnesów. Przy okazji do obiektywu można przymocować odpowiednie filtry o średnicy 58 mm. Model wykonany jest w etui o wymiarach 70x65 mm i waży około 325g.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sigma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sigma.
Kup Sigma 35mm f/2.0 Contemporary DG DN
Sigma C 35 mm f/2 DG DN / L-Mount - Dostawa GRATIS! + 3 LATA GWARANCJI | 2 789 zł |
Obiektyw Sigma 35mm F2 Contemporary DG DN Sony E I SERIES | 2 790 zł |
Sigma C 35mm f/2.0 DGDN I-Series (Sony E) » Szukasz lepszej ceny? Napisz: | 2 777 zł |
Sigma C 35 mm f/2 DG DN / Sony E (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! + 3 LATA | 2 790 zł |
Sigma C 35mm f/2 DG DN Sony E - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny z | 2 789 zł |
Liga Optyki Współczesnej Sigma obejmuje lekkie i kompaktowe egzemplarze o standardowych właściwościach optycznych w atrakcyjnej cenie. Model Sigma 35mm f/2 DG DN to niedrogie urządzenie na co dzień do pełnoklatkowych bezlusterkowców Leica i Panasonic.
Szybki i cichy autofokus
Obiektyw montowany jest w solidnym aluminiowym korpusie z pierścieniami do ręcznego ustawiania ostrości i zmiany przysłony w zakresie od f/2 do f/22. Podczas membrany pierścień emituje charakterystyczne nierozłączne kliknięcia, co raczej nie zostanie docenione przez kamerzystów. W osobnym zamówieniu model posiada suwak manualnego/automatycznego ustawiania ostrości. W trybie automatycznym silnik krokowy zapewnia szybkie i ciche celowanie w obiekt z odległości 27 cm.
Konstrukcja optyczna
Konstrukcja optyczna obiektywu wykorzystuje 10 elementów w 9 grupach. Trio z nich to szklane soczewki asferyczne, które eliminują zniekształcenia i minimalizują aberrację chromatyczną. Ogólny pozytywny obraz jest wspierany przez 9-listkową przesłonę, która pozwala uzyskać skuteczne rozmycie tła podczas fotografowania scen z małą głębią ostrości. Obiektyw rysuje „Bokeshechku” najlepiej, jak potrafi. Fani pełnego cieniowania tła powinni przyjrzeć się bliżej Sigmie 35mm f/1.2 DG DN Art.
Codzienne obciążenie
Filtry fotograficzne o średnicy 58 mm nadają się do obiektywu stałoogniskowego. Przednia soczewka modelu ma ten sam rozmiar i jest pokryta praktyczną osłoną magnetyczną. Dodatkowo Sigma 35mm f/2 DG DN Contemporary w jak najmniejszym stopniu obciąża fotografa – obiektyw waży 325 g, a jego korpus mierzy 70x65 mm. Po prostu chcesz nosić taki „kawałek szkła” na co dzień.