Об'єктив Sigma 18-50mm f/2.8 AF EX DC
Відео 3 |
Sigma 18-50mm f/2.8 AF EX DC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 18-50mm f/2.8 AF EX DC
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sigma 585965 obiektyw C 18-50mm F28 DC DN mocowanie Sony-E Czarny | 2 098 zł |
SIGMA Obiektyw C 18-50/2.8 DC DN Fujifilm X | 2 390 zł |
Sigma C 18-50 mm f/2.8 DC DN Sony E (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 2 369 zł |
Obiektyw SIGMA C 18-50mm f/2.8 DC DN Sony-E OSDSE18-50 2.8 C DC DN | 2 369 zł |
Sigma 18-50 mm f/2.8 DC DN Contemporary Sony E | 2 369 zł |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Короткий опис:
Світлосильний стандартний зум-об'єктив, який, при малій вазі і компактних розмірах, охоплює діапазон найбільш поширених фокусних відстаней, забезпечуючи постійну світлосилу F2.8.
Об'єктив поставляється в комплекті для байонетов Canon EF, Konica Minolta AF, Nikon AF, Pentax AF або Sigma AF.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →