Об'єктив Sigma 10-18mm f/2.8 Contemporary DC DN
Фото 4 |
Sigma 10-18mm f/2.8 Contemporary DC DN |
|
Все пізнається в порівнянні: змінна оптика для фотоапаратів від сторонніх виробниківОбьективы від альтернативних брендів: гроші на вітер або приріст в якості зображення?
Що в імені моєму? Маркування об'єктивів SigmaКомбінації символів у назві об'єктива розкривають більшість його секретів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 10-18mm f/2.8 Contemporary DC DN
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
10-18 mm F28 DC DN dla Sony E 207965 | 3 289 zł |
Obiektyw SIGMA C 10-18mm f/2.8 DC DN do Fujifilm X OSDFX10-18 2.8 C DC DN | 3 278 zł |
SIGMA Obiektyw C 10-18/2.8 DC DN Sony-E | 3 290 zł |
Sigma 10-18 mm f/2.8 DC DN Contemporary, L-mount (w magazynie!) - Dostawa | 3 290 zł |
Obiektyw Sigma 10-18mm f/2.8 DC DN Contemporary FujiFilm - 3 letnia gwaran | 3 289 zł |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →