Об'єктив Sigma 24-70mm f/2.8 AF IF HSM EX DG
Фото 5 |
Sigma 24-70mm f/2.8 AF IF HSM EX DG |
|
Універсальний об'єктив під матриці full frame з середніми значеннями фокусних відстаней — 24-70 мм Доступний у варіантах під системи Canon, Nikon, Minolta, Pentax, Sigma і Sony. Однією з особливостей є незмінна світлосила f/2.8; також варто відзначити 9-пелюсткову діафрагму з мінімальним значенням 22. Автофокусування забезпечується ультразвуковим приводом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 24-70mm f/2.8 AF IF HSM EX DG
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sigma 24-70 Mm F28 Dg Os Hsm Art Obiektyw 82 Mm Gwint Filtra Do Bagnetu Ob | 5 366 zł |
Obiektyw SIGMA A 24-70 mm f/2.8 A DG OS HSM Canon OSC24-70 2.8 A DG OS HSM | 5 478 zł |
Sigma obiektyw A 24-70/2.8 A DG OS HSM Canon | 5 490 zł |
Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG OS HSM Canon (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 5 490 zł |
Obiektyw SIGMA 24-70 mm f/2.8 DG OS HSM ART | 5 779 zł |
Obiektyw Sigma 24-70mm f/2.8 DG OS HSM ART (Canon) - 5 lat gwarancji - Rat | 5 545 zł |
Sigma A 24-70mm F2.8 OS DG HSM (Canon) » Rabat 7 na obiektyw zakupie z apa | 5 545 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →