Obiektyw Canon 50mm f/1.8 RF STM (4515C005)
Wideo 3Zdjęcia 42 |
Canon 50mm f/1.8 RF STM |
|
Kompaktowy, niedrogi obiektyw stałoogniskowy do aparatów bezlusterkowych EOS R. Ogniskowa obiektywu 50 mm umożliwia fotografowanie codzienne, portretowe i krajobrazowe. A maksymalny otwór względny f/1,8 w połączeniu z 7-listkową przysłoną przyczynia się do zauważalnego rozmycia tła z naciskiem na obiekty w polu ostrości. Minimalna przysłona dla tego modelu to f/22. Strukturalnie układ optyczny Canon RF 50mm f/1.8 STM składa się z 6 elementów w 5 grupach, m.in.
używana jest jedna soczewka asferyczna. Wewnątrz obudowy obiektywu ukryty jest również silnik krokowy systemu autofokusa STM, który zapewnia ciche ustawianie ostrości. Obiektyw ogniskuje się z minimalnej odległości 30 cm.To „dziecko” waży zaledwie 160 g, a jego wymiary to 69x41 mm. Przy przedniej soczewce modelu znajduje się gwint na małe, a przez to niedrogie filtry fotograficzne o średnicy 43 mm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Kup Canon 50mm f/1.8 RF STM
Wszystkie ceny 19 →Canon Obiektyw RF 50 mm F18 STM do EOS R gwint filtrowy 43 mm stała ognisk | 846 zł |
CANON Obiektyw CANON RF 50mm f/1.8 STM Czarny | 849 zł |
Canon RF 50mm F1.8 STM | 999 zł |
Obiektyw Canon RF 50 F 1.8 STM | 868 zł |
Obiektyw CANON RF 50mm F1.8 STM | 847 zł |