Об'єктив Canon 24-105mm f/4L RF IS USM
Фото 4 |
Canon 24-105mm f/4L RF IS USM |
|
Універсальний зум-об'єктив з повнокадрової гвардії оптики для бездзеркалок з новоспеченим байонетним кріпленням Canon RF. Модель по праву зарахована до представницького класу Luxury, про що свідчить літера L в її розгорнутому імені. Головна риса характеру об'єктива — постійна максимальна світлосила f/4 у всьому широкому діапазоні зумування від 24 до 105 мм. І прикриватися особливо не доведеться — картинка з Canon RF 24-105mm f/4L IS USM «дзвенить» різкістю по всьому полю кадру з самого відкритого отвору діафрагми.
Всередині моделі встановлені високоефективний оптичний стабілізатор (компенсує до 5 ступенів витримки) і мотор автофокуса Nano USM, характеризується безшумністю і плавністю наведення на різкість (оцінять відеографи). На «фасадне» озброєння об'єктива поставлені програмоване керуюче кільце і електронне кільце фокусування. При зумуванні з корпусу виробу виїжджає невеликий «хобот». Тим не менш, він пил втягувати не буде — для моделі заявлено пиловологозахищене виконання. До обьективу підійдуть світлофільтри «посадкового розміру» 77 мм. Вага моделі дорівнює якраз 700 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon 24-105mm f/4L RF IS USM
Усі ціни 14 →CANON Objectif RF 24-105mm f/4L IS USM | 5 294 zł |
Obiektyw CANON RF 24-105 mm f/4L IS USM | 6 159 zł |
Canon RF 24-105 mm f/4 L IS USM - zapytaj o lepszą cenę (w magazynie!) - D | 6 549 zł |
Obiektyw CANON RF 24-105 mm f/4L IS USM 2963C005 | 6 249 zł |