Об'єктив Canon 70-300mm f/4.0-5.6 EF IS USM II (0571C005)
Фото 14 |
Canon 70-300mm f/4.0-5.6 EF IS USM II |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon 70-300mm f/4.0-5.6 EF IS USM II
Усі ціни 9 →CANON Objectif EF 70-300 mm f/4-56 IS II USM 0571C005 | 2 723 zł |
Obiektyw CANON EF 70-300 mm f/4-5.6 IS II USM | 2 919 zł |
Canon 70-300 mm f/4.0-5.6 EF IS II USM (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 2 934 zł |
Obiektyw CANON EF 70-300 mm f/4-5.6 IS II USM 0571C005 | 2 919 zł |
Друга версія популярного телеоб'єктива Canon EF 70-300mm f/4.0-5.6 IS USM побачила світ напередодні виставки Photokina-2016. Лінза заточена під роботу в парі з повнокадровими дзеркалками Canon, однак при встановленні об'єктива на «тушку» з сенсором формату APS-C він теж не загубиться.
Вбудований дисплей
Відмінна риса у зовнішності моделі — монохромний дисплей на корпусі, що служить для відображення інформації про дистанції фокусування, глибині різкості і фокусній відстані. Переключення між режимами відображення даних здійснюється за допомогою натискання кнопки «MODE», а при її тривалому утриманні кольору екрана інвертуються (замість чорних знаків на світлому фоні, він починає показувати білі на темному тлі). Підсвічування дисплея немає, тому вночі дані зчитуються з працею.
Блискавичний автофокус
Як не крути, а дисплей є лише додатковим ланкою поліпшення сприйняття параметрів зйомки. Набагато більш важливою видалася друга крута «фішка» об'єктива — прогресивна система автофокусування. При фотографуванні телезум використовує для наведення на різкість ультразвуковий привод Nano USM, який чіпляє об'єкт в буквальному сенсі слова блискавично. А у відеозаписі на допомогу оператору приходить кроковий мотор фокусування. Разом з ним переклад фокуса здійснюється плавно і безшумно.
Ефектне боке
Невисоку плаваючу світлосилу об'єктива (f/4.0-5.6) компенсує ефективний оптичний стабілізатор зображення, що надає виграш до 4 стопів експозиції під час зйомки з рук в умовах недостатньої освітленості. Окремої згадки заслуговує також 9-пелюсткова діафрагма, яка змушує фон за об'єктом зйомки прямо-таки розчинитися.
Стрілянина на відстані
При зумуванні у об'єктива висувається немаленький «хобот», але переживати за всмоктування всередину конструкції лінзи пилу не варто. Оптична схема у складі 17 елементів в 12 групах покликана забезпечувати високий рівень різкості по периметру кадру у всьому діапазоні фокусних відстаней. А вже він підходить як для портретної зйомки, так і для «стрільби» на відстані, що набуває особливої актуальності при фотополювання на тварин.
- Дисплей (показує фокусну відстань, діафрагму, рівень стабілізації)