Об'єктив Canon 24-105mm f/4.0L EF IS USM II (1380c005)
Відео 2Фото 10 |
Canon 24-105mm f/4.0L EF IS USM II |
|
Друга редакція універсального зум-об'єктива з вищих верств суспільства оптики Canon (представник роду L-серії). Важливою перевагою моделі є можливість змінювати збільшення кута огляду прямо в процесі зйомки, що підлягає реалізації в діапазоні фокусних відстаней 24-105 мм Максимальне значення світлосили при цьому залишається постійним — f/4. Прикрити діафрагму можна до отвору f/22.
До речі, діафрагма об'єктива у є 10-пелюсткової, що позитивним чином позначається на красі промальовування боке. Оптична схема Canon EF 24-105mm f/4.0 L IS II USM налічує 17 елементів в 12 групах, додатково в конструкцію об'єктива включений ефективний оптичний стаб, що дозволяє компенсувати до 4 стопів експозиції під час зйомки з рук в умовах недостатньої освітленості. «Елечка» важить майже 800 г, тому її краще використовувати у поєднанні з не самими маленькими з дзеркалок Canon, щоб запобігти можливий дисбаланс «тушки» з одягненою на неї оптикою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon 24-105mm f/4.0L EF IS USM II
Усі ціни 11 →CANON Objectif EF 24-105mm f/4 L IS II USM EF24-105 | 4 780 zł |
Obiektyw CANON EF 24-105 mm f/4.0L IS II USM | 5 898 zł |
Canon 24-105 mm f/4 L EF IS II USM (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 6 559 zł |
Obiektyw CANON EF 24-105 mm f/4.0L IS II USM 1380C005 | 5 898 zł |
Obiektyw CANON EF 24-105 mm f/4.0L IS II USM | 5 898 zł |