Obiektyw Canon 24-105mm f/4.0L EF IS USM II (1380c005)
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Canon 24-105mm f/4.0L EF IS USM II |
|
Druga edycja najwyższej klasy obiektywu zmiennoogniskowego do zastosowań ogólnych firmy Canon (przedstawiciela serii L). Ważną zaletą modelu jest możliwość zmiany powiększenia i kąta widzenia już w trakcie fotografowania, co należy realizować w zakresie ogniskowych 24-105 mm. Jednocześnie maksymalna wartość przysłony pozostaje stała – f/4. Możesz zasłonić przysłonę do f/22. Nawiasem mówiąc, przysłona obiektywu to 10 listków, co pozytywnie wpływa na piękno bokeh.
Konstrukcja optyczna Canon EF 24-105mm f/4.0L IS II USM posiada 17 elementów w 12 grupach, dodatkowo w konstrukcję obiektywu uwzględniono skuteczny stabilizator optyczny, który pozwala na kompensację do 4 stopni ekspozycji przy fotografowanie z ręki w warunkach słabego oświetlenia. „Elechka” waży prawie 800 g, więc lepiej jest używać jej w połączeniu z nie najmniejszą lustrzanką Canona, aby zapobiec ewentualnemu brakowi równowagi „tuszy” z noszoną na nim optyką.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Kup Canon 24-105mm f/4.0L EF IS USM II
Wszystkie ceny 9 →CANON Objectif EF 24-105mm f/4 L IS II USM EF24-105 | 4 783 zł |
Canon EF 24-105mm f/4.0L IS II USM | 6 666 zł |
Canon 24-105 mm f/4 L EF IS II USM (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 6 559 zł |
Obiektyw CANON EF 24-105 mm f/4.0L IS II USM 1380C005 | 5 898 zł |
Obiektyw CANON, 24-105 mm, f/4.0L, EF IS II USM, bagnet Canon | 4 999 zł |