Obiektyw Canon 28mm f/2.8 RF STM (6128C005)
Wideo 16Zdjęcia 20 |
Canon 28mm f/2.8 RF STM |
|
Wszystko jest względne: wymienne obiektywy do aparatów od innych producentówObiektywy alternatywnych marek to wyrzucanie pieniędzy w błoto czy poprawa jakości obrazu?
Zrozumienie oznaczeń obiektywów firmy CanonPoznaj wszystkie tajniki obiektywu z kombinacji znaków w jego nazwie!
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon 28mm f/2.8 RF STM
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CANON Objectif RF 28mm f/28 STM Pancake RF 28mm F2.8 STM | 1 462 zł |
Canon RF 28mm F2.8 STM | 1 499 zł |
Obiektyw CANON RF 28mm F2.8 STM EMEA | 1 518 zł |
Canon RF 28 mm f/2.8 STM (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! Filtr Marumi za | 1 519 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →