Об'єктив Canon 18-135mm f/3.5-5.6 EF-S IS
Фото 4 |
Canon 18-135mm f/3.5-5.6 EF-S IS |
|
Універсальний об'єктив з досить своєрідним набором характеристик. Так, діапазон фокусних відстаней у Canon EF-S 18-135mm досить значний — від 18 до 135 мм, а для усунення «шевеленки» передбачено стабілізатор зображення. Розрахований на системи Canon з матрицями APS-C.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon 18-135mm f/3.5-5.6 EF-S IS
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Canon - 1276C005 EF-S 18 135 mm f/35 56 IS USM 1276C002 | 2 649 zł |
Teleobiektyw CANON 3558B005 EF-S, 18-135 mm, f/3.5-5.6 IS, USM | 2 100 zł |
Canon EF-S 18-135 mm F/35-56 IS STM obiektyw 6097B002 | 2 304 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →